birdlife.lt - Mes dirbame paukščiams ir žmonėms

Kontaktai

Lietuvos ornitologų draugijos sekretoriatas

Adresas:

Naugarduko g. 47-3,
LT-03208 Vilnius
Tel./ faks.   (5) 2130498
El. p. lod@birdlife.lt

Darbo laikas:

Pirmadienis - Penktadienis   9:00 - 17:30

Šeštadienis - Sekmadienis   Nedirbame

Dėl sužeistų paukščių skambinti į Bendrąjį pagalbos centrą telefono numeris 112 

arba Aplinkos apsaugos departamentui telefonu 852732995.

Draugijos sekretoriatas neteikia paukščių gydymo, laikymo, gaudymo paslaugų.

Sekretoriatas neįrenginėja gandralizdžių.

Banko rekvizitai:
Bankas: AB Swedbank
Sąskaita: LT74 7300 0100 0245 1175
Įmonės kodas: 191692933
PVM kodas: LT100007641219

LOD darbuotojų kontaktai:

Liutauras Raudonikis

LOD Direktorius

Vyr. biologas ekspertas

liutauras.raudonikis@birdlife.lt

Diana Chmelevskienė

LOD ir projektų vyr. finansininkė

diana.chmelevskiene@birdlife.lt

Aira Ilčiukienė

Projekto vyr. finansininkė, viešųjų pirkimų specialistė

aira.ilciukiene@birdlife.lt

Justina Karlonienė

Projekto vadovė

Projekto administravimo ir viešųjų pirkimų specialistė

justina.karloniene@birdlife.lt

Justina Kuliešė

Komunikacijos ekspertė

justina.kuliese@birdlife.lt

Vytautas Naruševičius

Projekto vadovas

vytautas.narusevicius@birdlife.lt

Arūnas Čerkauskas

projekto vyr. biologas ekspertas

arunas.cerkauskas@birdlife.lt

Gintaras Riauba

vyr. biologas ekspertas

gintaras.riauba@birdlife.lt 

Gediminas Petkus

Ornitologas, komunikavimo ir plėtros ekspertas

gediminas.petkus@birdlife.lt 

Eugenijus Drobelis

Ornitologas

eugenijus.drobelis@birdlife.lt

Vytautas Eigirdas

Ornitologas

v.eigirdas@gmail.com 

Karolina Gurjazkaitė

Viešinimo specialistė

karolina.gurjazkaite@birdlife.lt

Julius Morkūnas

Projekto vadovas, biologas ekspertas

julius.morkunas@birdlife.lt 

Marius Karlonas

Ornitologas specialistas, ornitologas

marius.karlonas@birdlife.lt 

Vaiko priežiūros atostogos

Eglė Pakšytė

Ornitologė

egle.pakstyte@birdlife.lt

Renatas Jakaitis

Ornitologas

renatas.jakaitis@birdlife.lt

Robertas Akstinas

Ornitologas

robertas.akstinas@birdlife.lt 

Augustas Raudonius

Socialinių medijų administratorius

augissraude@gmail.com 

Vita Monkuvienė

GIS ekspertė 

vita.monkuviene@birdlife.lt

 

Reti stebėjimai

2024-04-13
Anser erythropus
2024-04-13
Locustella luscinioides
2024-04-13
Sylvia atricapilla
2024-04-13
Hirundo rustica
2024-04-13
Phylloscopus sibilatrix
2024-04-13
Locustella luscinioides
2024-04-13
Sylvia atricapilla
2024-04-13
Ficedula hypoleuca
2024-04-13
Curruca curruca
2024-04-13
Phoenicurus phoenicurus