birdlife.lt - Mes dirbame paukščiams ir žmonėms

Kontaktai

Lietuvos ornitologų draugijos sekretoriatas

Adresas:

Naugarduko g. 47-3,
LT-03208 Vilnius
Tel./ faks.   (5) 2130498
El. p. lod@birdlife.lt

Darbo laikas:

Pirmadienis - Penktadienis   9:00 - 17:30

Šeštadienis - Sekmadienis   Nedirbame

Dėl sužeistų paukščių skambinti į Bendrąjį pagalbos centrą telefono numeris 112 

"Atgal į gamtą" savanoriškai gydo laukinius paukščius Vilniuje, +370 627 97602 (Viktorija), www.atgaligamta.org

Gyvūnų globėjų asociacija http://gga.lt/

Dėl medžių patikros, ornitologo pažymos, LOD narystės skambinti 861613348 Gediminas Petkus

Banko rekvizitai:
Bankas: AB Swedbank
Sąskaita: LT74 7300 0100 0245 1175
Įmonės kodas: 191692933
PVM kodas: LT100007641219

LOD darbuotojų kontaktai:

Liutauras Raudonikis

LOD Direktorius

Vyr. biologas ekspertas

liutauras.raudonikis@birdlife.lt

Diana Chmelevskienė

LOD ir projektų vyr. finansininkė

diana@birdlife.lt 

Justina Mažulė

Projekto vadovė

Projekto administravimo ir viešųjų pirkimų specialistė

justina@birdlife.lt 

Tomas Ilčiukas

Projekto viešųjų pirkimų specialistas

tomas@birdlife.lt 

Ieva Junevičienė

Projekto vadovė

Projekto  koordinatorės asistentė

Projekto koordinatorė

ieva@birdlife.lt 

Gediminas Petkus

Buveinių tvarkymo specialistas, viešinimo specialistas

Projekto koordinatorius

gediminas.petkus@birdlife.lt 

Eugenijus Drobelis

Viešinimo specialistas,

Vyr. biologas ekspertas

eugenijus.drobelis@birdlife.lt

Julius Morkūnas

Projekto koordinatorius, ornitologas, biologas ekspertas

julius.morkunas@birdlife.lt 

Marius Karlonas

Ornitologas specialistas, ornitologas

marius.karlonas@birdlife.lt 

Eglė Pakšytė

Ornitologė

egle686@gmail.com 

Armandas Naudžius

Buveinių tvarkymo specialistas, ornitologas

armandas.naudzius@birdlife.lt 

Modestas Bružas

Ornitologas

Projekto tyrėjas - ornitologas

modestas.bruzas@birdlife.lt 

Leonas Jarašius

Hidrologas specialistas

85jarasius@gmail.com 

Jūratė Sendžikaitė

Botanikė specialistė

jursend@gmail.com

Vita Monkuvienė

GIS ekspertė 

vita@birdlife.lt 

 

Reti stebėjimai

2021-04-21
Anser brachyrhynchus
2021-04-21
Chlidonias hybridus
2021-04-17
Anser erythropus
2021-04-09
Calidris alba
2021-04-09
Recurvirostra avosetta
2021-04-20
Circus macrourus
2021-04-18
Circus macrourus
2021-04-19
Asio flammeus
2021-04-19
Egretta garzetta LOFK
2021-04-18
Luscinia luscinia